245/45ZR20 103Y Proxes Sport XL

TOYO

245/45ZR20 103Y Proxes Sport XL

245/45ZR20 103Y Proxes Sport XL

12,810.00 ден

На лагер

12,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500780 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: