245/45R20 103W P-ZERO(*) R-F XL

PIRELLI

245/45R20 103W P-ZERO(*) R-F XL

245/45R20 103W P-ZERO(*) R-F XL

19,170.00 ден

Out of stock

19,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505178 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero r-f *

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: