245/50R18 100W CSC 5 MO

CONTINENTAL
-10%

245/50R18 100W CSC 5 MO

245/50R18 100W CSC 5 MO

13,167.00 ден

На лагер

13,167.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005341 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: