245/50R18 100Y CSC3 SSR*

CONTINENTAL
-10%

245/50R18 100Y CSC3 SSR*

245/50R18 100Y CSC3 SSR*

14,256.00 ден

Out of stock

14,256.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA005462 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: