245/50R19 105W PILOT SPORT 4 SUV * XL

MICHELIN

245/50R19 105W PILOT SPORT 4 SUV * XL

245/50R19 105W PILOT SPORT 4 SUV * XL

17,420.00 ден

На лагер

17,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019394 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: