245/50R19 101Y PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL
-10%

245/50R19 101Y PremiumContact 6 FR

245/50R19 101Y PremiumContact 6 FR

13,914.00 ден

На лагер

13,914.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017538 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: