245/50R19 101Y PremiumContact 6 SSR FR

CONTINENTAL

245/50R19 101Y PremiumContact 6 SSR FR

245/50R19 101Y PremiumContact 6 SSR FR

18,660.00 ден

На лагер

18,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500290 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: