255/35R18 94V PILOT APLIN 4 XL

MICHELIN
-10%

255/35R18 94V PILOT APLIN 4 XL

255/35R18 94V PILOT APLIN 4 XL

15,291.00 ден

Out of stock

15,291.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505123 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT APLIN 4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: