255/35R18 94V TS 830P MO XL FR

CONTINENTAL

255/35R18 94V TS 830P MO XL FR

255/35R18 94V TS 830P MO XL FR

16,600.00 ден

На лагер

16,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502798 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS830P MO

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: