255/35R19 96V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

255/35R19 96V WINGUARD Sport 2 XL

255/35R19 96V WINGUARD Sport 2 XL

11,286.00 ден

На лагер

11,286.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503097 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: