255/35R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN
-10%

255/35R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

255/35R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

17,910.00 ден

На лагер

17,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 005231 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: