255/40R19 100V Polaris 5 XL FR

BARUM

255/40R19 100V Polaris 5 XL FR

255/40R19 100V Polaris 5 XL FR

12,950.00 ден

На лагер

12,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024039 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: