255/40R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

255/40R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

255/40R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

14,715.00 ден

На лагер

14,715.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500551 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: