255/40R19 100Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/40R19 100Y SportContact 7 XL FR

255/40R19 100Y SportContact 7 XL FR

12,708.00 ден

На лагер

12,708.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500295 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: