255/40R21 102H WPZERO(*) XL

PIRELLI
-10%

255/40R21 102H WPZERO(*) XL

255/40R21 102H WPZERO(*) XL

20,871.00 ден

На лагер

20,871.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505382 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

P ZERO WINTER

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: