255/40R21 102V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

255/40R21 102V PILOT ALPIN 5 SUV XL

255/40R21 102V PILOT ALPIN 5 SUV XL

22,095.00 ден

На лагер

22,095.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502614 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: