245/50R18 100Y PRIMACY 3 ZP

MICHELIN
-10%

245/50R18 100Y PRIMACY 3 ZP

245/50R18 100Y PRIMACY 3 ZP

15,084.00 ден

На лагер

15,084.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: