255/45R18 103V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN

255/45R18 103V PILOT ALPIN PA5 XL

255/45R18 103V PILOT ALPIN PA5 XL

18,320.00 ден

На лагер

18,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: