255/45R18 99T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

255/45R18 99T G-M W ICE I-15 SUV

255/45R18 99T G-M W ICE I-15 SUV

6,174.00 ден

На лагер

6,174.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501897 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

99

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: