255/45R18 103V TS850 P XL

CONTINENTAL
-10%

255/45R18 103V TS850 P XL

255/45R18 103V TS850 P XL

13,635.00 ден

На лагер

13,635.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: