255/45R19 104Y SportContact 6 AO XL FR

CONTINENTAL
-10%

255/45R19 104Y SportContact 6 AO XL FR

255/45R19 104Y SportContact 6 AO XL FR

14,976.00 ден

На лагер

14,976.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500296 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: