255/45R19 104Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

255/45R19 104Y PILOT SPORT 5 XL

255/45R19 104Y PILOT SPORT 5 XL

17,199.00 ден

На лагер

17,199.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500555 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: