255/45R19 104Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO

255/45R19 104Y PROXES SPORT SUV XL

255/45R19 104Y PROXES SPORT SUV XL

12,010.00 ден

На лагер

12,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022465 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: