255/50R19 107V WinterContact TS870P XL

CONTINENTAL
-10%

255/50R19 107V WinterContact TS870P XL

255/50R19 107V WinterContact TS870P XL

13,950.00 ден

На лагер

13,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501810 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS870P

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: