255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 ZP X

MICHELIN
-10%

255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 ZP X

255/50R19 107W LATITUDE SPORT 3 ZP X

16,488.00 ден

На лагер

16,488.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500557 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: