255/55R18 109V SUV SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN

255/55R18 109V SUV SNOW XL RI

255/55R18 109V SUV SNOW XL RI

8,580.00 ден

На лагер

8,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013414-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: