255/55R19 111V SUV WINTER XL TA

TAURUS
-15%

255/55R19 111V SUV WINTER XL TA

255/55R19 111V SUV WINTER XL TA

8,041.00 ден

На лагер

8,041.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022744-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: