265/50R19 110V SCORPION WINTER XL N0

PIRELLI
-15%

265/50R19 110V SCORPION WINTER XL N0

265/50R19 110V SCORPION WINTER XL N0

13,175.00 ден

На лагер

13,175.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007858 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: