265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL RI

RIKEN

265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL RI

265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL RI

8,310.00 ден

На лагер

8,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021639 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: