265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL TA

TAURUS
-10%

265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL TA

265/65R17 116H SUV 4×4 701 XL TA

7,479.00 ден

На лагер

7,479.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021638 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: