275/35R19 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

MICHELIN
-10%

275/35R19 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

275/35R19 100Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

22,203.00 ден

На лагер

22,203.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019393 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: