275/35R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

275/35R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

275/35R19 100Y PILOT SPORT 5 XL

19,521.00 ден

На лагер

19,521.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500558 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: