275/35R21 103W TS860S

CONTINENTAL

275/35R21 103W TS860S

275/35R21 103W TS860S

28,660.00 ден

На лагер

28,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016274 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: