275/35R21 103V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

275/35R21 103V PILOT ALPIN 5 XL

275/35R21 103V PILOT ALPIN 5 XL

27,783.00 ден

На лагер

27,783.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020745 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: