275/40R21 107H WINMASTER PROX ARW 5 XL

ARIVO

275/40R21 107H WINMASTER PROX ARW 5 XL

275/40R21 107H WINMASTER PROX ARW 5 XL

8,010.00 ден

Out of stock

8,010.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505004 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

107H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: