275/40R21 107V PILOT ALPIN PA5 XL SUV N0

MICHELIN

275/40R21 107V PILOT ALPIN PA5 XL SUV N0

275/40R21 107V PILOT ALPIN PA5 XL SUV N0

26,140.00 ден

На лагер

26,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018036 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: