275/45R20 110V TS830 SUV NO XL

CONTINENTAL

275/45R20 110V TS830 SUV NO XL

275/45R20 110V TS830 SUV NO XL

23,970.00 ден

На лагер

23,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014289 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

D

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: