275/45R21 110V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

275/45R21 110V PILOT ALPIN 5 SUV XL

275/45R21 110V PILOT ALPIN 5 SUV XL

26,260.00 ден

На лагер

26,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: