285/35R21 105H WPZERO(*) XL

PIRELLI
-10%

285/35R21 105H WPZERO(*) XL

285/35R21 105H WPZERO(*) XL

27,639.00 ден

На лагер

27,639.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505383 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

P ZERO WINTER

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: