285/45R19 111W CSC 5 SUV SSR

CONTINENTAL

285/45R19 111W CSC 5 SUV SSR

285/45R19 111W CSC 5 SUV SSR

18,770.00 ден

На лагер

18,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007139 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: