285/45R19 111Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR

285/45R19 111Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

285/45R19 111Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

10,750.00 ден

На лагер

10,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500477 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: