285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 ZP

MICHELIN

285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 ZP

285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 ZP

20,750.00 ден

На лагер

20,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008696 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: