285/45R21 113V TS850P SUV AO XL

CONTINENTAL

285/45R21 113V TS850P SUV AO XL

285/45R21 113V TS850P SUV AO XL

26,750.00 ден

На лагер

26,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015966 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: