295/40R19 108V PILOT ALPIN PA 4 XL N0

MICHELIN

295/40R19 108V PILOT ALPIN PA 4 XL N0

295/40R19 108V PILOT ALPIN PA 4 XL N0

23,990.00 ден

На лагер

23,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018035 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: