295/40R19 108V TS830 P N0 XL

CONTINENTAL

295/40R19 108V TS830 P N0 XL

295/40R19 108V TS830 P N0 XL

20,230.00 ден

На лагер

20,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010675 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: