315/35R20 110W LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN

315/35R20 110W LATITUDE SPORT 3 XL

315/35R20 110W LATITUDE SPORT 3 XL

26,080.00 ден

На лагер

26,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008160 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: