315/35ZR20 110Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

MICHELIN

315/35ZR20 110Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

315/35ZR20 110Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

27,560.00 ден

На лагер

27,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014683 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: