315/35R20 110Y GRIP MASTER C/S XL

LING LONG
-10%

315/35R20 110Y GRIP MASTER C/S XL

315/35R20 110Y GRIP MASTER C/S XL

7,299.00 ден

На лагер

7,299.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503672 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GRIP MASTER C/S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: