385/65R22.5 164K BT300 R HL

BARUM

385/65R22.5 164K BT300 R HL

385/65R22.5 164K BT300 R HL

28,100.00 ден

На лагер

28,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503249 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

385

Профил

65

Дијаметар

R22.5

Сезона

Приколка

Бренд

BARUM

Шара

BT300 R HL

Тежински индекс

164

Брзински индекс

K

Додадовте производ во Вашата кошничка: