165/65 R15 81T ALL SEASON RI

RIKEN

165/65 R15 81T ALL SEASON RI

165/65 R15 81T ALL SEASON RI

3,520.00 ден

На лагер

3,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500668 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: